Aktualności - Juwenalia

Juwenalia 2017 w Poznaniu: Zobacz zdjęcia z koncertu!

2017-05-27 15:48:41 | Poznań

Wystartowały Juwenalia 2017 w Poznaniu. Na koncercie podczas pierwszego dnia (26 maja), można było usłyszeć takich wykonawców jak DJ ANDREWQ, Cooperate Orchiestra, O.S.T.R czy DJ Nucli. Prezentujemy zdjęcia z tego wydarzenia.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia>>

Koncert odbył się w Parku Jana Pawła II w Poznaniu. Juwenalia to największe święto studentów w roku. W czasie ich trwania organizowane są liczne koncerty, gry, zawody oraz przemarsze. To czas, kiedy studenci przejmują władzę nas swoim miastem!

MD

fot. Michał Antoniewicz

Słowa kluczowe: zdjęcia Juwenalia Poznań 2017, zdjęcia koncert Poznań, juwenalia poznańskie zdjęcia
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
ostr
Juwenalia 2017 w Poznaniu: Zobacz zdjęcia z koncertu! Poznań

Zagrali m. in. O.S.T.R oraz Cooperate Orchiestra.

Wielkie Grillowanie Poznań 2017
Wielkie Grillowanie UAM 2017 - program Poznań

Wielkie Grillowanie to największa uczelniana impreza plenerowa, tworzona przez studentów dla studentów. Już 10 i 11 maja 2017 roku tłumy studentów z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza będzie grillować, piknikować i bawić się przy muzyce na żywo.

Polecamy
Juwenalia 2010 w Twoim mieście
Juwenalia 2010 w Twoim mieście

Już w maju w każdym mieście, gdzie tętni akademickie życie startują Juwenalia. Tylko u nas znajdziesz najpełniejsze informacje o tym, gdzie się wybrać, pobawić, czego posłuchać i co zrobić aby tegoroczne święto studentów było niezapomniane…

Ekonomalia UEP
Ekonomalia UEP Poznań

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich studentów na Ekonomalia UEP - największe wydarzenie plenerowe, organizowane przez Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu!

Ostatnio dodane
ostr
Juwenalia 2017 w Poznaniu: Zobacz zdjęcia z koncertu! Poznań

Zagrali m. in. O.S.T.R oraz Cooperate Orchiestra.

Kupony i kody rabatowe