Aktualności - Juwenalia

Polibuda Open Air: Zagrali Terrific Sunday i Vavamuffin [ZDJĘCIA]

2015-05-15 09:06:59 | Poznań

Impreza "Polibuda Open Air" odbyła się w miniony czwartek, 14 maja, na terenie Centrum Dydaktycznego Wydziału Technologii Chemicznej. Podczas koncertów zagrali: Terrific Sunday oraz Vavamuffin. Inne atrakcje, które towarzyszły studentom, to m.in. skok z bungee.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TEGO WYDARZENIA >>

Terrific Sunday na rynku muzycznym pojawili się dopiero dwa lata temu, dokładnie 24 marca 2014 roku, a na swoim koncie mają już występy na festiwalach takich jak Open'er i Spring Break. W tym roku panowie zagrają także w Warszawie, podczas kolejnej edycji Orange Warsaw Festival. W skład zespołu wchodzą: Piotr Kołodyński - vocals, guitar, Maks Mikulski - guitar, Stefan Czerwiński - bass, synths oraz Artur Chołoniewski - drums.

Terrific Sunday: "Najbardziej boimy się Linkin Park" [WYWIAD] >>

Właśnie pojawił się ich debiutancki singiel pt. "Bombs Away". Kawałek zapowiada krążek, który światło dzienne ma ujrzeć jeszcze jesienią tego roku.

Vavamuffin rozpoczęło swoją muzyczną karierę w 2003 roku, na warszawskich Siekierkach. Nazwa zespołu pochodzi z połączenia dwóch słów: jamajskiego "raggamuffin" - czyli charakterystycznego stylu śpiewania i nawijania oraz nawiązującego do nazwy miasta, z którego wywodzi się grupa, skrótu "Vava". W skład zespołu weszli zarówno debiutanci jak i utytułowani już zawodnicy polskiej sceny reggae.

Vavamuffin zagrał kilkaset koncertów. Zespół zaczynał od małych salek klubowych, aż po występy przed ponad stutysięczną publicznością na Przystanku Woodstock. Koncertuje w kraju i za granicą - grywał m.in. w USA, Etiopii, Niemczech, Finlandi, Chorwacji, Czechach, Irlandii i w Wielkiej Brytanii.

EW

Fot. Michał Antoniewicz/boxofshots.com

Słowa kluczowe: polibuda open air, vavamuffin, terrific sunday, koncerty, poznań
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
ostr
Juwenalia 2017 w Poznaniu: Zobacz zdjęcia z koncertu! Poznań

Zagrali m. in. O.S.T.R oraz Cooperate Orchiestra.

Wielkie Grillowanie Poznań 2017
Wielkie Grillowanie UAM 2017 - program Poznań

Wielkie Grillowanie to największa uczelniana impreza plenerowa, tworzona przez studentów dla studentów. Już 10 i 11 maja 2017 roku tłumy studentów z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza będzie grillować, piknikować i bawić się przy muzyce na żywo.

Polecamy
Juwenaliowe Zdjęcie Roku - ostatnie chwile!
Juwenaliowe Zdjęcie Roku - ostatnie chwile!

W naszej wyjątkowej juwenaliowej galerii znajduje się już kilkaset zdjęć. Dziękujemy!

Tablet dodatkową nagrodą w konkursie na JZR!
Tablet dodatkową nagrodą w konkursie na JZR!

Miło nam poinformować, że mamy dla Was dodatkową nagrodę w konkursie na Juwenaliowe Zdjęcie Roku 2012. Jest nią Tablet Prestigio!

Ostatnio dodane
ostr
Juwenalia 2017 w Poznaniu: Zobacz zdjęcia z koncertu! Poznań

Zagrali m. in. O.S.T.R oraz Cooperate Orchiestra.