Zmień miasto
Juwenalia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Juwenalia: Angelo Mike, Mauro Picotto, Whoo &Cares

Kiedy?2008-05-30
Do kiedy?2008-05-30
Za ile?Free
Gdzie?Poznań - Łęgi Dębińskie

Poznań

 Drugi dzień juwenaliów na poznańskich Łęgach Dębińskich minął pod znakiem muzyki klubowej (głównie trance i house). Mimo kilkugodzinnego opóźnienia z przyczyn technicznych, zjawiło się bardzo wielu sympatyków muzyki klubowej. Niestety niektórzy dj'e nie dostali szansy pokazania swoich umiejętności (min. Dj W i Wet Fingers). Mimo wszystko chwile po 22 rozpoczęła się wielka uczta dla miłośników mocnego bitu. Jako jeden z pierwszych zaprezentował się Chris Lake. Przedstawił nam kilka swoich produkcji jednocześnie zaskakując kawałkami: Laidback Luke - Break the house down czy David Guetta - Delirious tez w remixie Laidbacka. Oczarował także pięknym wersją wiecznego kawałka Cafe del mar. Następnie przyszedł czas na Mauro Picotto. Set tego włoskiego artysty różnił się stylowo granych przez niego do tej pory, zaprezentował bowiem bardziej undergroundowe brzmienia. Następnie przyszedł czas na ikonę muzyki trance, którą niewątpliwie jest Marcel Woods. Ten holenderski dj zagrał najbardziej energetycznie. Po spokojnym secie Mauro. publiczność ożywił właśnie Woods. Jedynym reprezentantem polskiej sceny klubowej tego wieczoru był Angelo Mike, który nie pokazał nic nowego - nuda. Trudno powiedzieć czy to jego set, czy późna pora sprawiła że klubowicze zaczęli coraz to liczniej kierować się w kierunku wyjścia.

W tym roku organizatorzy zapewnili dobrą zabawę także sympatykom muzyki klubowej. Mimo wpadki ze strony technicznej, ta część poznańskiego święta żaków, wielu pozostanie w pamięci na długo.

Przemysław Burchacki


Nasi fotoreporterzy byli na tej imprezie, jak i podczas ostatniego dnia Juwenaliów 2008 w Polsce. Szukaj nas, pozuj do zdjęć i odnajdź siebie w galerii :)


 

Dostępna jest już pełna fotorelacja z imprezy! :)

fot. Łukasz Bera

fot. Justyna Baranowska

fot. Przemek Burchacki

fot. Michał NowakGaleria zdjęćJuwenalia: Angelo Mike, Mauro Picotto, Whoo &Cares

Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

 
 

Weź udział w nowej edycji konkursu na juwenaliowe zdjęcie roku.
Wygraj tablet i wiele innych nagród!

 

Imprezy

 
FB dlaMaturzysty.pl reklama