Koncert juwenaliowy
Juwenalia: Angelo Mike, Mauro Picotto, Whoo &Cares

Juwenalia: Angelo Mike, Mauro Picotto, Whoo &Cares

  • 2008-05-30
  • Free
  • Poznań - Łęgi Dębińskie, Poznań

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 240.

Opis

 Drugi dzień juwenaliów na poznańskich Łęgach Dębińskich minął pod znakiem muzyki klubowej (głównie trance i house). Mimo kilkugodzinnego opóźnienia z przyczyn technicznych, zjawiło się bardzo wielu sympatyków muzyki klubowej. Niestety niektórzy dj'e nie dostali szansy pokazania swoich umiejętności (min. Dj W i Wet Fingers). Mimo wszystko chwile po 22 rozpoczęła się wielka uczta dla miłośników mocnego bitu. Jako jeden z pierwszych zaprezentował się Chris Lake. Przedstawił nam kilka swoich produkcji jednocześnie zaskakując kawałkami: Laidback Luke - Break the house down czy David Guetta - Delirious tez w remixie Laidbacka. Oczarował także pięknym wersją wiecznego kawałka Cafe del mar. Następnie przyszedł czas na Mauro Picotto. Set tego włoskiego artysty różnił się stylowo granych przez niego do tej pory, zaprezentował bowiem bardziej undergroundowe brzmienia. Następnie przyszedł czas na ikonę muzyki trance, którą niewątpliwie jest Marcel Woods. Ten holenderski dj zagrał najbardziej energetycznie. Po spokojnym secie Mauro. publiczność ożywił właśnie Woods. Jedynym reprezentantem polskiej sceny klubowej tego wieczoru był Angelo Mike, który nie pokazał nic nowego - nuda. Trudno powiedzieć czy to jego set, czy późna pora sprawiła że klubowicze zaczęli coraz to liczniej kierować się w kierunku wyjścia.

W tym roku organizatorzy zapewnili dobrą zabawę także sympatykom muzyki klubowej. Mimo wpadki ze strony technicznej, ta część poznańskiego święta żaków, wielu pozostanie w pamięci na długo.

Przemysław Burchacki


Nasi fotoreporterzy byli na tej imprezie, jak i podczas ostatniego dnia Juwenaliów 2008 w Polsce. Szukaj nas, pozuj do zdjęć i odnajdź siebie w galerii :)


 

Dostępna jest już pełna fotorelacja z imprezy! :)

fot. Łukasz Bera

fot. Justyna Baranowska

fot. Przemek Burchacki

fot. Michał NowakMapa

Ostatnio czytane
Festiwal Muzyczny Juwenalia 2009 w Poznaniu
Festiwal Muzyczny Juwenalia 2009 w Poznaniu Poznań

Znamy już pełną obsadę muzycznej odsłony Juwenaliów w Poznaniu. Podczas 3 dni na Łęgach Dębińskich zagrają m.in. Sofa, Flapjack, Strachy na Lachy, Acid Drinkers, Afromental, Indios Bravos i Marco V. Gwiazdą z pewnością będzie Raekwon z Wu Tang Clanu. Podczas dwóch dni wstęp na teren koncertów będzie bezpłatny.

Pomysł na majowe weekendy? Odwiedź najlepsze imprezy w całej Polsce!
Pomysł na majowe weekendy? Odwiedź najlepsze imprezy w całej Polsce!

Z radością polecamy patronowane przez nas imprezy!

Popularne
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!

Wiemy kto wygrał konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku, lecz wszytskim wam należą się wielkie podziękowania!

Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!
Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!

„Największym problemem amatorów jest to, że nie mają oni żadnego powodu, by zrobić zdjęcie” – powiedział fotografik Terence Donovan. Portal dlaStudenta.pl drugi rok z rzędu chce wszelakim amatorom dać do ręki taki powód!