Literatura

Karolina Szostak i Marta Kordyl w Poznaniu - spotkanie autorskie

  • 2017-05-22, , godzina 18:00
  • w salonie empik przy Placu Wolności, Poznań

Opis

Karolina Szostak, której w roku udało się schudnąć prawie 30 kilogramów, wprawiła tym faktem w osłupienie całą Polskę i porwała inne kobiety do działania. Teraz w poradniku „Moja spektakularna metamorfoza( Edipresse Ksiązka) zdradza Marcie Kordyl, jak osiągnęła taki efekt. Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie do salonu Empik Plac Wolności, 22 maja o godzinie 18:00.

W książce „Moja spektakularna metamorfoza” znajdziemy wywiad Marty Kordyl z Karoliną Szostak, w którym prezenterka sportowa opowie, jak rozpoczęła się jej kariera telewizyjna, dlaczego nadal jest singielką, czy chciałaby kiedyś wyjść za mąż oraz jak dochodziła do siebie po poważnym wypadku samochodowym. Natomiast coach żywieniowy Kasia Milczarkiewicz opowiada m.in., jak na wybór diety dla Karoliny Szostak wpłynął fakt, że cierpi ona na niedoczynność tarczycy oraz że… nie lubi gotować.

Mapa

Ostatnio czytane
"Nie posiadamy się ze szczęścia" - historia niezwykłego eksperymentu
"Nie posiadamy się ze szczęścia" - historia niezwykłego eksperymentu

Oto książka, od której trudno się oderwać. Nic w niej nie jest oczywiste - nowe fakty, zwroty akcji, narastające napięcie.

Nie żyje Wisława Szymborska
Nie żyje Wisława Szymborska

Wybitna poetka, eseistka, laureatka Nagrody Nobla Wisława Szymborska nie żyje. Miała 89 lat.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Konkurs Ziaja