Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Jezioro Łabędzie

Kiedy2018-02-06
Gdzie

Widowisko w wykonaniu najlepszych tancerzy i łyżwiarzy figurowych Rosji. Już teraz możecie Państwo zobaczyć zestawienie baletu klasycznego i jazdy figurowej na lodzie! I choć połączenie tak odmiennych dziedzin wydawałoby się niemożliwe, współczesny teatr wciąż ewoluuje, odkrywając przed widzami nowe, niezbadane dotychczas zakątki!

Fot: Tomasz Kluczyński



Zdjecie nr 1415090
Zdjecie nr 1415091
Zdjecie nr 1415092
Zdjecie nr 1415093
Zdjecie nr 1415094
Zdjecie nr 1415095
Zdjecie nr 1415096
Zdjecie nr 1415097
Zdjecie nr 1415098
Zdjecie nr 1415099
Zdjecie nr 1415100
Zdjecie nr 1415101
Zdjecie nr 1415102
Zdjecie nr 1415103
Zdjecie nr 1415104
Zdjecie nr 1415105
Zdjecie nr 1415106
Zdjecie nr 1415107
Zdjecie nr 1415108
Zdjecie nr 1415109
Zdjecie nr 1415112
Zdjecie nr 1415113
Zdjecie nr 1415114
Zdjecie nr 1415115
Zdjecie nr 1415116
Zdjecie nr 1415117
Zdjecie nr 1415118
Zdjecie nr 1415119
Zdjecie nr 1415120
Zdjecie nr 1415121
Zdjecie nr 1415122
Zdjecie nr 1415123
Zdjecie nr 1415124
Zdjecie nr 1415125
Zdjecie nr 1415126
Zdjecie nr 1415127
Zdjecie nr 1415128
Zdjecie nr 1415129
Zdjecie nr 1415130
Zdjecie nr 1415131

Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama