Zmień miasto
Rozrywka
Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Stary Rynek 52Sprawdź dojazdMiasto:Poznań Tel:+48618520615Godziny otwarcia:pon.-czw. 11:00-1:00, pt.-ndz. 11:00-2:00

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

zachęcający
2013-08-24
Bardzo fajnie

Byłem tam ostatnio ze znajomymi wieczorem. Był pełen ogródek angoli. W środku też było ich dużo. Ale dziewczyny niestrudzenie, bez problemu obsluzyly też nas. Niedość że miła obsluga to jedzenie i drinki też super. Nawet kiedy dziewczyny już miały zamykać to powiedziano nam przed pierwsza że możemy złożyć jeszcze ostatnie zamówienie. Bardzo fajna, przyjazna atmosfera.

 
polecajacy
2013-08-18
polecam!

polecam wszystkim ta restauracje . Bardzo fajny klimat, ciągle dużo ludzi. Nigdy nie ma pustego ogródka. W drzwiach zawsze można dostrzec uśmiechnięta buzię kelnereczki. Przyciągnęły mnie też duże porcję zamawianych dań:)

 
Zadowolony
2013-05-27
Klient

Bardzo polecam! Jedzenie pyszne, uwielbiam sos kurkowy który tam podają. Kelnerki miłe, uśmiechnięte, no i ładne :) jest na czym zawiesić oko :) ceny przystępne i na prawdę dobre porcje!

 
Meggie
2013-04-25
Nie polecam

Obsługa naburmuszona i niemila . Podczas piwka kelnerki patrza sie wilczym zlośliwym wzrokiem co jest bardzo nie mile Columbus Poznań- NIGDY

 
zoni
2012-05-24
Schodzi na Psy ...

Do wczoraj miałam bardzo pozytywne zdanie na temat tego lokalu. Niestety nic nie trwa wiecznie. Po zamówieniu pieknie prezentujacych się deserów lodowych otrzymałysmy z koleżankami namiastkę tego, co powinno być. Czyli oskrobane 3 gałki lodów - na wierzchu natarte bita śmietaną. NIe dość że pucharek mały, to jeszcze nie był zapełniony do pełna. Masakra. A Panie kelnerki, ani Prosze, ani Dziękuję. Strata kasy!!!

 
Copyright © 2003-2014 dlastudenta.pl