Zmień miasto
Rozrywka
Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Św. Marcin 40Sprawdź dojazdMiasto:Poznań Tel:+48618524000Godziny otwarcia:Piątek - Sobota od godziny 22:00

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

xxx
2014-07-06
beznadziejny

Beznadziejny

 
81marta
2014-04-15
Beznadziejna impreza !!! Nie polecam.

Przyjechałyśmy z innego miasta pobawić się w Poznaniu. Wybrałyśmy ten lokal bo był blisko naszego hotelu. Już na samym wejściu przywitał nas podpity bramkarz który nie ruszył dupska z krzesła. Skasował nas za 4 osoby a byłyśmy we trzy. Dopiero gdy upomniałyśmy się o zwrot kasy przyznał "myślałem, że jesteście we cztery". Śmiech na sali. Niedowidzący albo nie potrafiący liczyć koleś. Sama impreza to kompletna klapa. Muza beznadziejna, typowa łupanka. Okazuje się, że palić można również na parkiecie. Jesteśmy bardzo rozczarowane i never never never come back. Nie polecam jak chcesz się dobrze wybawić !!!

 
fucku
2013-03-09
Potomstwo PZPR-owców

Klub w którym bawią się synkowie i córeczki byłych PZPR-owców

 
obserwator
2013-01-24
PORAŻKA

Co tydzień te same mordy , żądne znalezienia się na fotce z imprezy na profilu FB. Pozerstwo. Botoks króluje. Obsługa do kitu. Muzyka do kitu.

 
olka
2012-08-17
klub dla małolatów

Porażka... teraz chodzą tam albo niepełnoletnie dzieci(tydzien temu weszła tam 15latka która dobrze znam) albo panowie szukających szczęscia u takich dziewczynek...i to jest selekcja?:P

 
Copyright © 2003-2015 dlastudenta.pl