BRANŻE
ID:237109

Business Development Manager Ocean & Air

Numer referencyjny: a0t5800000FZVbvAAH

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Poznań

Data publikacji: 2017-11-22

Branża: Transport / Spedycja, Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w obrębie sektora TSL (sprzedaż frachtu morskiego i lotniczego) na podległym terenie,
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
  • stałe monitorowanie rynku TSL,
  • kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów,
  • nadzór nad procesem realizacji sprzedaży oraz należności klienta,
  • współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji,
  • raportowanie o wynikach swojej pracy zgodnie z przyjętymi standardami organizacji.
Wymagania:
  • min, 1-2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w obszarze sprzedaży frachtu morskiego, lotniczego - warunek konieczny,
  • bardzo duża orientacja na klienta, silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość produktów i usług oferowanych w logistyce,
  • otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o uznanej marce na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych.

Obowiązki:poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w obrębie sektora TSL (sprzedaż frachtu morskiego i lotniczego) na podległym terenie,
przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami,
utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów,
realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
stałe monitorowanie rynku TSL,
kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów,
nadzór nad procesem realizacji sprzedaży oraz należności klienta,
współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji,
raportowanie o wynikach swojej pracy zgodnie z przyjętymi standardami organizacji.

Wymagania:min, 1-2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w obszarze sprzedaży frachtu morskiego, lotniczego - warunek konieczny,
bardzo duża orientacja na klienta, silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy,
dobra znajomość produktów i usług oferowanych w logistyce,
otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pracę w firmie o uznanej marce na rynku,
niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
szeroki pakiet świadczeń dodatkowych.