BRANŻE
ID:231769

Grafik przy obsłudze ploterów

Opis firmy:

Firma Reflect Group – jedna z najprężniej rozwijających się firm na rynku odzieży reklamowej, posiadająca w swej ofercie wszystkie dostępne metody znakowania odzieży.
W ciągu ostatnich 10 lat z lokalnego, poznańskiego przedsiębiorstwa przerodziliśmy się w firmę o ogólnopolskim zasięgu.

Opis stanowiska:

  • obróbka plików graficznych w programach Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Corel Draw,
  • obsługa ploterów drukujących i tnących,
  • rozdzielanie i druk klisz sitodrukowych,
  • zamawianie materiałów eksploatacyjnych.

Oczekujemy:

  • statusu studenta zaocznego (warunek konieczny),
  • znajomość programów graficznych w stopniu zaawansowanym,
  • umiejętność działania pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę na pełen etat (8-16),
  • pracę w młodym zespole studentów,
  • rabaty pracownicze na nasze produkty i usługi,
  • wyjścia integracyjne, benefity pracownicze,
  • przyjazną atmosferę :)