BRANŻE
ID:221890

KONSULTANT ds.Rekrutacji z j.Niemieckim

Numer referencyjny: KdsR012016

Opis firmy:

Polmedicus  jest profesjonalną agencją wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji personelu opiekuńczego.
Polmedicus Sp. z o.o.Sp.k jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11703.

Chcesz zdobyć doświadczenie w kierowaniu projektami niemieckojęzycznami dla klientów prywatnych?

Dołącz do nas!

Opis stanowiska:

  • Rekrutacja i selekcja personelu opiekuńczego
  • Przeprowadzanie procedury kwalifikacyjnej
  • Weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów
  • Zarządzanie bazą danych w języku polskim i niemieckim

Oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (C1)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • Zainteresowanie branżą HR

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Możliwość szybkiej kariery
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Elastyczny czas pracy / pół etatu lub cały etat