BRANŻE
ID:237475

Konstruktor (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000Fa1ZGAAZ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • konstrukcja przyrządów, narzędzi i sprawdzianów,
  • wdrażanie wykonanego oprzyrządowania na wydziale produkcyjnym oraz tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej,
  • tworzenie baz danych zakładowego oprzyrządowania specjalnego,
  • współpraca z działem marketingu w zakresie przygotowania ofert handlowych.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe - mile widziane wyższe z zakresu mechaniki i budowy maszyn lub materiałoznawstwa,
  • doświadczenie zawodowe min. 2-letnie w wykonywaniu pracy na podobnym stanowisku pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany język techniczny) - warunek konieczny,
  • zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze konstrukcyjnym,
  • znajomość rysunku technicznego maszynowego,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, chęć do samorozwoju.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów,
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach technologicznych we współpracy z działem produkcji,
  • szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne umożliwiające poszerzenie kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje dzięki sumiennej pracy.

Obowiązki:konstrukcja przyrządów, narzędzi i sprawdzianów,
wdrażanie wykonanego oprzyrządowania na wydziale produkcyjnym oraz tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej,
tworzenie baz danych zakładowego oprzyrządowania specjalnego,
współpraca z działem marketingu w zakresie przygotowania ofert handlowych.

Wymagania:wykształcenie zawodowe - mile widziane wyższe z zakresu mechaniki i budowy maszyn lub materiałoznawstwa,
doświadczenie zawodowe min. 2-letnie w wykonywaniu pracy na podobnym stanowisku pracy,
dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany język techniczny) - warunek konieczny,
zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze konstrukcyjnym,
znajomość rysunku technicznego maszynowego,
samodzielność, dobra organizacja pracy, chęć do samorozwoju.

Oferujemy:pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów,
możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach technologicznych we współpracy z działem produkcji,
szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne umożliwiające poszerzenie kwalifikacji zawodowych,
możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje dzięki sumiennej pracy.