BRANŻE
ID:236991

Konsultant ds. obsługi klienta

Opis stanowiska:

Twoje obowiązki:
  • Odpowiadanie na pytania i wątpliwości klientów drogą e-mailową i telefoniczną.
  • Utrzymywanie wysokiego standardu obsługi klienta i ciągłe pogłębianie wiedzy na temat produktów oferowanych przez firmę
  • Ogólne zadania administracyjne i biurowe (rozwiązywanie problemów)

Oczekujemy:

Jeżeli:
  • Lubisz kontakt z klientem a praca z ludźmi to Twój żywioł.
  • Jesteś opanowana/y i życzliwa/y w kontaktach z klientami.
  • Potrafisz jasno wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe problemy.
  • Bardzo dobrze obsługujesz komputer i sprawnie poruszasz się po Internecie.
  • Jesteś osobą komunikatywną i kreatywną.
  • Posiadasz doświadczenie w obszarze obsługi klienta - dodatkowy atut.
  • Masz umiejętność poprawnego wysławiania się oraz dobrą dykcję do prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Znasz zasady ortografii i gramatyki języka polskiego
  • Dobrze obsługujesz komputer
  • Szybko przyswajasz wiedzę

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Siedzibę firmy i tym samym pracę w samym centrum Poznania.
  • Pracę zmianową od poniedziałku do soboty (możliwe elastyczne godziny pracy).
  • Możliwość szybkiego rozwoju.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz lekcje języka angielskiego
  • Nie zastanawiaj się jeśli dodatkowo
  • znasz język angielski
  • masz umiejętności techniczne lub chęć ich nauczenia się