BRANŻE
ID:236656

Konsultant ds. sprzedaży ! wysoka podstawa + prowizje !

Firma: POK SP. z o.o.

Stanowisko: Konsultant

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Poznań

Data publikacji: 2017-10-30

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 10

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

PROGRAM OCHRONY KONSUMENTA, firma wyróżniona w konkursie "Poznański Lider Przedsiębiorczości", poszukuje osób na stanowisko Konsultanta ds. sprzedaży.

Opis stanowiska:

Co Cię u nas czeka:
- będziesz mieć telefoniczny kontakt z klientem,
- będziesz badać potrzeby klienta w zakresie rozwiązań prawnych lub marketingowych
- będziesz przedstawiać ofertę firmy i skupisz się na sprzedaży
- oraz oczywiście będziesz dbać o kontakt ze stałymi klientami firmy.

Oczekujemy:

Wymagania:
- zaangażowania w wykonywaną pracę
- zmotywowania na cel,
- nienagannej dykcji
- umiejętności pracy w zespole i szybkiego uczenia się,

Oferujemy:

Oferujemy:
- Wysokie wynagrodzenie
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Pracę z młodym. zespołem
- Szkolenia
- Pracę od pon.-pt w godzinach 8-16
- zapewniamy również opiekę z wyżywieniem dla dzieci do lat 5, posiadamy własny żłobek w którym Twoje dziecko będzie pod opieką wykwalifikowanego opiekuna, gwarantujemy wspaniałą zabawę, zajęcia edukacyjne oraz dostęp do dziecka w każdym momencie pracy tak aby Twoje dziecko czuło się jak u siebie w domu :)

Dane kontaktowe:

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj !