BRANŻE
ID:221744

Konsultant z językiem niemieckim

Opis firmy:

Zespół Recruiters specjalizuje się w rekrutacji specjalistów do takich branż jak: Finanse, Bankowość, Obsługa Klienta, Logistyka, IT & Telecoms, Produkcja, HR oraz Sprzedaż i Marketing.

Dzięki współpracy z czołowymi firmami proponujemy naszym Kandydatom najbardziej atrakcyjne oferty pracy dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Opis stanowiska:

Aktualnie dla naszego Klienta w Poznaniu, światowego lidera w branży Obsługi Klienta poszukujemy osób chcących rozwijać się w międzynarodowym środowisku na stanowisku

Konsultanta z językiem niemieckim

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi Office
  • Otwarty umysł
  • Wysokie zdolności komunikacji
W zamian nasz klient oferuje:
  • Stabilną prace na umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjny pakiet socjalny(opieka medyczna, pakiet sportowy, premie , nagrody)
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny harmonogram czasu pracy (możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin)