BRANŻE
ID:233076

Księgowy/a

Numer referencyjny: THS/POZ/0517

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowy/a

   Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • księgowanie faktur do zamówień i bez zamówień,
  • księgowanie wydatków i podróży służbowych pracowników,
  • wyjaśnianie sald rozrachunkowych z dostawcami i pracownikami,
  • archiwizacja dokumentów finansowych,
  • uczestnictwo w zamknięciu miesiąca,
  • dostarczanie raportów, analiz i niezbędnych danych dla potrzeb audytów księgowych i podatkowych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • doświadczenie zawodowe w dziale finansowo-księgowym,
  • dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych z zakresu CIT i VAT warunek konieczny,
  • obsług komputera i oprogramowania księgowego (mile widziany system księgowy Exact Globe, RAKS),
  • mile widziane ukończone kursy i certyfikaty księgowe,
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność i rzetelność.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • cały etat,
  • miejsce pracy: Poznań
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 16.00,
  • możliwość zdobycia doświadczenie w renomowanej firmie,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.