BRANŻE
ID:233898

Młodszy Specjalista ds. Skarbca

Grupa Eurocash

to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). W chwili obecnej zatrudniamy ponad 12 000 pracowników. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: .

MŁODSZY SPECJALISTA DS. SKARBCA
Miejsce pracy: Poznań

Kluczowe zadania:
  • Obsługa płatności wychodzących
  • Obsługa platform faktoringowych
  • Monitorowanie i zarządzanie rozrachunkami z partnerami handlowymi
  • Obsługa rozliczeń z dostawcami oraz instytucjami finansującymi zakupy
  • Wsparcie bieżących prac Działu Skarbca

Idealny kandydat powinien:

  • Posiadać wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Ekonomia, Bankowość i Finanse, Zarządzanie i Marketing) lub być studentem
  • Znać MS Word i Excel na poziomie bardzo dobrym
  • Znać język angielski na poziomie dobrym
  • Posiadać zdolność analitycznego myślenia
  • Cechować się sumiennością, dokładnością i bardzo dobrą organizacją pracy
  • Posiadać umiejętność samodzielnej realizacji zadań
  • Doświadczenie w posługiwaniu się systemem SAP będzie dodatkowym atutem
Na tym stanowisku zapewniamy:
  • Pracę w 6. co do wielkości firmie w Polsce, lidera hurtowej dystrybucji FMCG, zatrudniającego ponad 12 tys. pracowników
  • Pracę na pół etatu z możliwością zamiany na cały etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.)

    Obsługa płatności wychodzących
    Obsługa platform faktoringowych
    Monitorowanie i zarządzanie rozrachunkami z partnerami handlowymi
    Obsługa rozliczeń z dostawcami oraz instytucjami finansującymi zakupy
    Wsparcie bieżących prac Działu Skarbca

    Posiadać wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Ekonomia, Bankowość i Finanse, Zarządzanie i Marketing) lub być studentem
    Znać MS Word i Excel na poziomie bardzo dobrym
    Znać język angielski na poziomie dobrym
    Posiadać zdolność analitycznego myślenia
    Cechować się sumiennością, dokładnością i bardzo dobrą organizacją pracy
    Posiadać umiejętność samodzielnej realizacji zadań
    Doświadczenie w posługiwaniu się systemem SAP będzie dodatkowym atutem

    Pracę w 6. co do wielkości firmie w Polsce, lidera hurtowej dystrybucji FMCG, zatrudniającego ponad 12 tys. pracowników
    Pracę na pół etatu z możliwością zamiany na cały etat
    Możliwość rozwoju zawodowego
    Miłą atmosferę i dobre warunki pracy