BRANŻE
ID:231214

Młodszy Technik do obsługi imprez

Firma: BTL

Stanowisko: Technik serwisu

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Poznań

Data publikacji: 2017-02-22

Branża: Inne, Media / Sztuka / Rozrywka, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca tymczasowa

Opis firmy:

Specjalizujemy się w obsłudze technicznej różnego typu imprez oraz eventów – konferencji, koncertów, spotkań firmowych, prezentacji produktów czy też bankietów.

Oferujemy - nowoczesne rozwiązania dla technicznej organizacji
imprez i wydarzeń.

Wyróżnia nas - profesjonalna, wykwalifikowana kadra, dzięki której kompleksowo realizujemy wszystkie eventy.

Do naszych realizacji wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt wiodących marek takich jak Bose, Shure, Philips, Bosch, Brähler czy Sennheiser.

Dzięki niemieckiemu udziałowcowi mamy dostęp do unikalnych nowinek technologicznych.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie sprzętu oświetleniowego i audiowizualnego na wydarzenia
  • Pomoc przy obsłudze wydarzeń
  • Montaż oraz demontaż sprzętu po zakończonej imprezie

Oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziani studenci kierunków technicznych oraz Instytutu Akustyki.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Motywacja do pracy i pozyskiwania nowej wiedzy technicznej.

Mile widziane:

  • Doświadczenie jako elektryk lub serwisant sprzętu komputerowego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Możliwość poznania najnowszych rozwiązań technicznych w dziedzinie audio-video
  • Realizację największych i najważniejszych imprez w Poznaniu
  • Szansę zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji, którą tworzy Grupa BTL