BRANŻE
ID:236349

Monter elektronik

Opis firmy:

W związku z dynamicznym rozwojem, firma simworld, produkująca panele kontrolne do symulacji lotniczej, poszukuje pracowników na stanowiska produkcyjne.

Opis stanowiska:

Praca stacjonarna (Poznań-Komorniki), w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku (ew. możliwość dopasowania grafiku do planu zajęć).

Wymagania:

  • przygotowanie okablowania oraz prace mechaniczne (również praca z elektronarzędziami)
  • montaż paneli kontrolnych: przykręcanie przełączników, kontrolek, okablowanie

Oczekujemy:

  • cierpliwość, rzetelność, staranność, samodzielność
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwoju

Oferujemy:

  • pracę w młodym i energicznym zespole, w ciekawej i przyszłościowej branży
  • szkolenie i wdrożenie do pracy na stanowisku
  • aktywny udział w rozwoju firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy