BRANŻE
ID:225230

OGRODNIK

Opis firmy:

GARTE to swarzędzka firma ogrodnicza, realizująca nowoczesne projekty w zakresie architektury krajobrazu. Firma zajmuje się realizacją wielobranżowych kontraktów z zakresu architektury krajobrazu dla instytucji publicznych, w biurowcach, zakładach pracy jak i dla klientów indywidualnych. Chętnie podejmuje się zadań skomplikowanych i nietypowych, które mogą być wykonane z powodzeniem dzięki wykwalifikowanemu i dobrze zorganizowanemu zespołowi

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy pracowników do wykonywania prac związanych z budową terenów zielonych - od prac ogrodniczych, po prace budowlane i/lub pielęgnację zieleni.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracach ogrodniczych, rolniczych, lub pracach budowlanych
  • Wykształcenia minimum średniego o profilu rolniczym, ogrodniczym lub budowlanym
  • Zaangażowania w pracę

Oferujemy:

  • Stałą i stabilną pracę na pełen etat w formie umowy o pracę.
  • Stałe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii.
  • Pracę na terenie Poznania i/lub pracę w delegacji.
  • Pakiet ubezpieczeniowy dla stałych pracowników
  • Możliwość doszkalania