BRANŻE
ID:226801

Operator wózka widłowego (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: FZN/POZ/0916

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • rozładunek i załadunek towarów,
  • transport towarów w obrębie produkcji i magazynu,
  • rozmieszczanie towarów w obrębie magazynu,
  • utrzymywanie porządku i przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych kat. II WJO,
  • wykształcenie minimum podstawowe,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic,
  • chęci do pracy,
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00,
  • dodatkowe świadczenia (karta OK System, opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie),
  • możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio przez firmę naszego klienta,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej