BRANŻE
ID:230559

PRACA W SKLEPIE Z KAWĄ I HERBATĄ - POZNAŃ

Numer referencyjny: SKP/1/2017

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Pracownik Sklepu

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Poznań

Data publikacji: 2017-01-31

Branża: Obsługa klienta, Obsługa klienta / Call Center, Obsługa klienta Sprzedaż Telekomunikacja, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:
rekrutacja@fiveoclock.com.pl

Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą
z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem firmy, obecnie poszukujemy pracownika
do sklepu w Poznaniu
– Skład Kawy – Poznań City Center

na stanowisko:

    Sprzedawca w sklepie
    z kawą i herbatą
    (studentka)

    profesjonalna obsługa klienta według właściwych standardów
    aktywna sprzedaż herbat i kaw w oparciu o zdobytą wiedzę

Oczekujemy:

Od Kandydatów oczekujemy:
  • chęci do zgłębiania wiedzy z zakresu kaw i herbat
  • posiadania statusu studenta

Oferujemy:

Oferujemy:
  • szkolenia dotyczące wiedzy o kawach i herbatach oraz technik sprzedaży
  • pracę w miłej atmosferze
  • dostęp do najlepszych kaw i herbat z całego świata
  • grafik pracy dostosowany do grafiku zajęć na uczelni