BRANŻE
ID:239064

Praca biurowa

Firma: Aforti Finance S.A

Stanowisko: Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Poznań

Data publikacji: 2018-03-21

Branża: Bankowość / Finanse, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: 2500 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:9 - 17
  • wtorek:9 - 17
  • środa:9 - 17
  • czwartek:9 - 17
  • piątek:9 - 17

Opis firmy:

Aforti Finance S.A. jest firmą specjalizującą się w udzielaniu pożyczek pozabankowych dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, dla spółek cywilnych oraz spółek z o.o. Nasze produkty dedykowane są przedsiębiorcom, którzy mają utrudniony dostęp do finansowania prowadzonej działalności z uwagi na restrykcyjne wymogi prawa bankowego. Unikatowy na rynku system oceny Klienta i szybkość procesu, pozwalają na łatwe uzyskanie środków.

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownika aktywnej sprzedaży produktów pożyczkowych.

Praca od pon do pt od 9 do 17

Oczekujemy:

Wymagania:wysoka motywacja do pracy, duże zaangażowanie silna motywacja do osiągnięcia celów.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe plus system premiowy,
  • ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • telefon komórkowy,
  • laptop,
  • dużą , możliwość szybkiego rozwoju zawodowego.