Rodzaj pracy

↓ więcej opcji ↓
BRANŻE
↑ mniej opcji ↑
ID:231423

Pracownik biurowy

Opis firmy:

Firma Reflect Group – jedna z najprężniej rozwijających się firm na rynku odzieży reklamowej, posiadająca w swej ofercie wszystkie dostępne metody znakowania odzieży.
W ciągu ostatnich 10 lat z lokalnego, poznańskiego przedsiębiorstwa przerodziliśmy się w firmę o ogólnopolskim zasięgu.

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i obsługa drogą elektroniczną zamówień firmowych,
  • komunikacja mailowa i telefoniczna podczas realizacji zamówień,
  • przekazywanie zamówień na produkcję oraz przygotowywanie prostych projektów graficznych (np. wizualizacja produkcyjna),
  • przygotowywanie wycen.

Oczekujemy:

  • status studenta zaocznego,
  • biegła obsługa komputera,
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista, dobra pamięć.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z ustalonym harmonogramem podwyżek,
  • stałe godziny pracy 9-17,
  • rabaty pracownicze na nasze produkty i usługi,
  • zgrany, młody i sympatyczny zespół,
  • przyjazną i spokojną atmosferę,
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe.