BRANŻE
ID:213729

Pracownik inwentaryzacji

Opis stanowiska:

SZUKASZ PRACY – DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

Chcesz zdobyć nowe doświadczenie?

Poznać wiele interesujących osób?

A może jesteś studentem i poszukujesz dorywczej pracy?

Firma INVENT  Sp. z. o. o  świadcząca usługi inwentaryzacyjne na terenie całej Polski poszukuje osób chętnych do podjęcia współpracy na stanowisku:

Najbliższe terminy do wyboru 25,26.01 oraz 2,3,5 i 9.02.2015

Zakres obowiązków:

  • Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
  • Obsługa urządzeń do skanowania towarów.

Wymagania od kandydatów:

  • Dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych,
  • Aktualna książeczka sanepidu,
  • Znajomość podstaw obsługi komputera,
  • Pełnoletność.

Zapewniamy:

  • Umowę zlecenie ZUS,
  • Ubezpieczenie na czas trwania umowy,

·         Odprowadzanie przez pracodawcę składek emeryt., rentowych, chorobowych,

  • Pakiet szkoleń,
  • Transport na inwentaryzacje wyjazdowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:

stawka dzienna – 10,42 zł/brutto (podczas pracy w godzinach 06:00-22:00),

stawka nocna – 12,50 zł/brutto (podczas pracy w godzinach 22:00-06:00),

·         Stawki EXTRA za pracę powyżej 8 godzin:

15,63 zł/brutto za każda godzinę dodatkową przepracowaną w godzinach 06:00-22:00

22,92 zł/brutto za każda godzinę dodatkową przepracowaną w godzinach 22:00-06:00

·         Pracę w miłej atmosferze,

·         Możliwość nawiązania stałej współpracy.