BRANŻE
ID:223882

Absolwenci germanistyki do pracy biurowej

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z Poznania, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

               Pracownik biurowy z językiem niemieckim                                                        Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

- Przyjmowanie zgłoszeń klientów
- Prace administracyjne
- Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu firmy,
- Budowanie i utrzymywanie relacji z międzynarodowymi Klientami,
- Współpraca z innymi działami firmy

Oczekujemy:

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
- Znajomość MS Office i obsługi komputera,
- Mile widziana znajomość języka angielskiego
- Kultura osobista.
- Chęć rozwoju i pracy w zespole.

Oferujemy:

- Praca w międzynarodowym środowisku,
- Stabilne zatrudnienie (3 miesięczny okres próbny, a następnie   umowa o prace na czas nieokreślony)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pakiet szkoleń