BRANŻE
ID:223244

Specjalista ds. sprzedaży

Opis firmy:

Firna EXITO powstało w 2006 roku w Wielkopolsce. Od początku swojego istnienia zajmujemy się dystrybucją produktów luksusowych oraz angażujemy w promocję zdrowego stylu życia.Już od blisko 11 lat pomagamy ludziom zadbać o własne zdrowie, o kondycję fizyczną, dobre samopoczucie oraz równowagę wewnętrzną.

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

·         Pomoc w prowadzeniu prezentacji handlowych
·         Dbałość o dobry wizerunek firmy

Oczekujemy:

·         Wysokiej kultury osobistej
·         Umiejętności pracy w zespole
·         Gotowości do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju
      (3dni w tygodniu)
·         Łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych
·         Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (będzie
      dodatkowym atutem)

Oferujemy:

·      Szkolenia z zakresu technik sprzedaży, wystąpień publicznych
       i motywacji
·      Wysokie wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
·      Niezbędne narzędzia pracy
·      Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym zespole
·      Przyjazną atmosferę
·      Jasną ścieżkę rozwoju
·      Ciekawy system bonusów
·      Elastyczne godziny pracy

CZEKAMY NA CIEBIE!!!