BRANŻE
ID:227951

Specjalista ds. usług radiowo - informatycznych

Firma: Grupa ZPR Media

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Poznań

Data publikacji: 2016-09-28

Branża: Media / Sztuka / Rozrywka

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce.

Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, POLO TV) oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. Muratordom.pl, Poradnikzdrowie.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. usług radiowo-informatycznych

Opis stanowiska:

  • Opieka nad radiowo/telewizyjnymi systemami emisyjnymi
  • Opieka nad satelitarnymi systemami dosyłowymi
  • Testowanie, rozpoznawanie oraz rozwiązywanie problemów występujących w systemach informatycznych i sieciach
  • Analiza przyczyn i wyjaśnianie incydentów powstałych błędów informatycznych
  • Utrzymanie działania systemów produkcyjnych (aplikacje, hardware, systemy operacyjne, bazy danych, systemy komunikacji IP)
  • Uczestnictwo w pracach rozwojowych centrum emisyjnego i centrum monitoringu
  • Kontakt z operatorami w zakresie usuwania awarii łącz lub systemów nadawczych
  • Prowadzenie dokumentacji, aktualizacja procedur i instrukcji

Oczekujemy:

  • Znajomość podstaw administracji Windows/Windows Server
  • Znajomość metod i narzędzi służących do monitorowania systemów informatycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolności analityczne
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wiedza z zakresu innych obszarów technicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Szkolenie z zakresu pracy na powyższym stanowisku
  • Interesującą pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii
  • Dostęp do bazy szkoleniowej Grupy ZPR
  • Pracę zmianową

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”