BRANŻE
ID:236355

Technologia/Towaroznawstwo

Firma: TERRAVITA

Stanowisko: Praca dla studentów

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Poznań

Data publikacji: 2017-10-12

Branża: Produkcja / Przemysł, Technologia żywności / obsługa Klienta

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: 1900 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 6

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 14
  • wtorek:8 - 14
  • środa:8 - 14
  • czwartek:8 - 14
  • piątek:8 - 14

Opis firmy:

Poszukujemy studentki/ studenta Wydziału Towaroznawstwa – specjalność Kształtowanie Jakości Produktów Spożywczych  lub Technologii Żywności (III lub IV rok) chętnych do pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze w cenionej firmie z branży spożywczej (produkcja czekolady)

Opis stanowiska:

Zadania:

  • Przygotowanie prób kilku kategorii półproduktów cukierniczych (przygotowanie opakowania, proces obróbki półproduktu od opakowania fabrycznego do opakowania próbkowego).
  • Inne prace pomocnicze w przygotowaniu prób do analizy fizyko-chemicznej, sensorycznej.

Oczekujemy:

Wymagania:

  • Aktualna książeczka SANEPID
  • Znajomość podstawowych zasad i technik pracy w laboratorium technologii/ analizy/ jakości żywności
  • Znajomość zagadnień związanych z jakością i bezpieczeństwem żywności
  • Cechy osobowości: dokładność i skrupulatność w wykonywaniu  powierzonych zadań

Oferujemy:

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia  zawodowego w obszarze technologii żywności u jednego z wiodących producentów czekolady i półproduktów cukierniczych w kraju. Każde z zadań daje możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu analizy żywności, opakowalnictwa, przechowalnictwa, znakowania żywności, aspektów związanych z bezpieczeństwem żywności, a także procesów i zjawisk charakterystycznych dla popularnych na  rynku produktów wysokotłuszczowych ( kremy, czekolady).