BRANŻE
ID:232359

Telefoniczna obsługa klienów wewnatrz grupy

Numer referencyjny: PZ13

Firma: Hr Progress Sp.zo.o.

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Poznań

Data publikacji: 2017-04-20

Branża: Bankowość / Finanse, Administracja biurowa, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: od 2500 do 3500 PLN brutto miesięcznie

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

  Agencja Pracy Tymczasowej HR Progress  to dynamicznie rozwijająca się agencja  pracy. Świadczymy usługi w zakresie  doradztwa personalnego, rekrutacji oraz outsourcingu pracowniczego. Nr.wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 408.

Opis stanowiska:

obsługa telefoniczna klientów wewnętrznych w języku niemieckim

Oczekujemy:

• wykształcenie wyższe lub w trakcie

• bardzo dobra znajomość  jęz.niemieckiego

      • mile widziana znajomość systemu SAP

• komunikatywność, otwartość w kontaktach międzyludzkich

• umiejętność pracy w zespole i szybkiego uczenia się

• sumienność, odpowiedzialność

• wysoka kultura osobista

• bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

      • umowa o pracę tymczasową

• pełny etat  ( poniedziałek-piątek 8-16)

      • pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej