BRANŻE
ID:215805

Wykładanie towaru

Opis firmy:

ISSP Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

ISSP Sp. z o.o. – (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), poszukuje kandydatów do wykładania towaru w jednym z marketów budowlanych na terenie Poznania.

Oferujemy:

-stawkę 11 zł brutto/godzina,

-umowę zlecenie / o dzieło,

-pracę w pełnym wymiarze godzin ,

-osobom z potencjałem – możliwość rozwoju,

Oczekiwania:

- pełnoletność

-dyspozycyjność

-rzetelność

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY o aplikowanie poprzez stronę https://panel.issp.pl/Formularz.aspx#tab-2  lub przesyłanie CV na adres kadry@issp.pl z dopiskiem „Wykładanie towaru  – Poznań