Zmień miasto
Sztuka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kids Design Space - wystawa w Nowej Gazowni

Kiedy2017-05-12 godzina 19:00
Do kiedy2017-05-20
GdzieNowa Gazownia, ul. Ewangelicka 1
Poznań
Kids Design Space - wystawa w Nowej Gazowni

Kids Design Space zaprasza na wyjątkową wystawę “ILE TWARZY MA DESIGN?” podczas Poznań Design Festiwal, która odbędzie się 12 maja w Nowej Gazowni. To dobra okazja, by na własne oczy zobaczyć, jak rozprzestrzenia się tropikalna dżungla, pełna niezwykłych projektów. 

Design jest wszechobecny. Można go porównać do kameleona, który zmienia się w zależności od otoczenia. Warto, zatem zapytać: ile twarzy ma design? Jak wygląda? Jak go rozpoznać? Wystawa podsumowująca kilkumiesięczną pracę wrocławskich dzieci oraz najlepszych polskich projektantów w ramach “Kids Design Space - dzieci projektują przestrzeń” może stać się wyjątkową przestrzenią, by poznać odpowiedzi na te pytania!

Poznań Design Festiwal to kontynuacja projektu Poznań Design Days, podczas którego uwaga jest skoncentrowana na problematyce designu i przestrzeni miejskiej. W tym roku tematem przewodnim stanie się rzeka, jej relacja i powiązanie z miastem.

 

Aktualne wydarzenia Sztuka
DataWydarzenieMiejsce
2017-05-14
-
2017-06-08
We want happy paintingsGaleria FWD: ul. Św. Marcin 47, Poznań Pasaż Różowy, lokal 24
Zobacz inne wydarzenia
 
BLOK PROMOWANY
Weź udział w konkursie i poznaj moc jagód acai!Przetestuj nowe kosmetyki Ziaja polecane w pielęgnacji współcześnie wrażliwej skóry.
FB dlaMaturzysty.pl reklama