Zmień miasto
Sztuka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

We want happy paintings

Kiedy2017-05-14
Do kiedy2017-06-08
GdzieGaleria FWD: ul. Św. Marcin 47, Poznań Pasaż Różowy, lokal 24
Poznań
We want happy paintings

Wystawa We want happy paintings to idealna propozycja dla osób szukających inspiracji do zmian, którym zależy na osiągnięciu sukcesu. Każda wizyta w galerii FWD: silnie wpływa na osobisty rozwój, co podkreślają zwiedzający w informacjach zwrotnych. Są wśród nich prezesi i członkowie zarządów, właściciele firm, menedżerowie, doradcy zawodowi, trenerzy, specjaliści HR, kierownicy projektów, psychoterapeuci oraz nauczyciele.

Dlatego właśnie zarówno organizatorzy wystawy jak i zaproszeni artyści wybrali najlepsze dostępne skuteczne narzędzia aby pomóc publiczności odnaleźć drogę do osiągnięcia postawionych celów.

Przestań marnować swój czas na rzeczy, które nie mają znaczenia – przyjdź na wystawę, zacznij żyć i tworzyć lepiej, pełniej i szczęśliwiej.

artyści:

Tomasz Marek, Jakub Stachurski, Jacek Krajewski, Błażej Duchnik, Franciszka Kujawska, Katarzyna Balicka, Alek Hudzik, Bob Ross

Aktualne wydarzenia Sztuka
DataWydarzenieMiejsce
2017-05-14
-
2017-06-08
We want happy paintingsGaleria FWD: ul. Św. Marcin 47, Poznań Pasaż Różowy, lokal 24
Zobacz inne wydarzenia
 
BLOK PROMOWANY
Weź udział w konkursie i poznaj moc jagód acai!Przetestuj nowe kosmetyki Ziaja polecane w pielęgnacji współcześnie wrażliwej skóry.
FB dlaMaturzysty.pl reklama