Sztuka
Kids Design Space - wystawa w Nowej Gazowni

Kids Design Space - wystawa w Nowej Gazowni

  • 2017-05-12, , godzina 19:00, do 2017-05-20
  • Nowa Gazownia, ul. Ewangelicka 1, Poznań

Opis

Kids Design Space zaprasza na wyjątkową wystawę “ILE TWARZY MA DESIGN?” podczas Poznań Design Festiwal, która odbędzie się 12 maja w Nowej Gazowni. To dobra okazja, by na własne oczy zobaczyć, jak rozprzestrzenia się tropikalna dżungla, pełna niezwykłych projektów. 

Design jest wszechobecny. Można go porównać do kameleona, który zmienia się w zależności od otoczenia. Warto, zatem zapytać: ile twarzy ma design? Jak wygląda? Jak go rozpoznać? Wystawa podsumowująca kilkumiesięczną pracę wrocławskich dzieci oraz najlepszych polskich projektantów w ramach “Kids Design Space - dzieci projektują przestrzeń” może stać się wyjątkową przestrzenią, by poznać odpowiedzi na te pytania!

Poznań Design Festiwal to kontynuacja projektu Poznań Design Days, podczas którego uwaga jest skoncentrowana na problematyce designu i przestrzeni miejskiej. W tym roku tematem przewodnim stanie się rzeka, jej relacja i powiązanie z miastem.

 

Mapa

Ostatnio dodane
Szalone Dni Muzyki 2018
"W stronę nowego świata" hasłem Szalonych Dni Muzyki 2018

Największy na świecie festiwal muzyki klasycznej tradycyjnie rozpoczyna swoje tournée we Francji, zanim trafi do Polski.

Big City Life
"Big City Life" z rekordem na aukcji sztuki

Zapłacono czterdzieści sześć razy więcej niż wynosiła cena wywoławcza.