Sztuka
We want happy paintings

We want happy paintings

  • 2017-05-14, do 2017-06-08
  • Galeria FWD: ul. Św. Marcin 47, Poznań Pasaż Różowy, lokal 24, Poznań

Opis

Wystawa We want happy paintings to idealna propozycja dla osób szukających inspiracji do zmian, którym zależy na osiągnięciu sukcesu. Każda wizyta w galerii FWD: silnie wpływa na osobisty rozwój, co podkreślają zwiedzający w informacjach zwrotnych. Są wśród nich prezesi i członkowie zarządów, właściciele firm, menedżerowie, doradcy zawodowi, trenerzy, specjaliści HR, kierownicy projektów, psychoterapeuci oraz nauczyciele.

Dlatego właśnie zarówno organizatorzy wystawy jak i zaproszeni artyści wybrali najlepsze dostępne skuteczne narzędzia aby pomóc publiczności odnaleźć drogę do osiągnięcia postawionych celów.

Przestań marnować swój czas na rzeczy, które nie mają znaczenia – przyjdź na wystawę, zacznij żyć i tworzyć lepiej, pełniej i szczęśliwiej.

artyści:

Tomasz Marek, Jakub Stachurski, Jacek Krajewski, Błażej Duchnik, Franciszka Kujawska, Katarzyna Balicka, Alek Hudzik, Bob Ross

Mapa

Ostatnio dodane
Szalone Dni Muzyki 2018
"W stronę nowego świata" hasłem Szalonych Dni Muzyki 2018

Największy na świecie festiwal muzyki klasycznej tradycyjnie rozpoczyna swoje tournée we Francji, zanim trafi do Polski.

Big City Life
"Big City Life" z rekordem na aukcji sztuki

Zapłacono czterdzieści sześć razy więcej niż wynosiła cena wywoławcza.