Sztuka
We want happy paintings

We want happy paintings

  • 2017-05-14, do 2017-06-08
  • Galeria FWD: ul. Św. Marcin 47, Poznań Pasaż Różowy, lokal 24, Poznań

Opis

Wystawa We want happy paintings to idealna propozycja dla osób szukających inspiracji do zmian, którym zależy na osiągnięciu sukcesu. Każda wizyta w galerii FWD: silnie wpływa na osobisty rozwój, co podkreślają zwiedzający w informacjach zwrotnych. Są wśród nich prezesi i członkowie zarządów, właściciele firm, menedżerowie, doradcy zawodowi, trenerzy, specjaliści HR, kierownicy projektów, psychoterapeuci oraz nauczyciele.

Dlatego właśnie zarówno organizatorzy wystawy jak i zaproszeni artyści wybrali najlepsze dostępne skuteczne narzędzia aby pomóc publiczności odnaleźć drogę do osiągnięcia postawionych celów.

Przestań marnować swój czas na rzeczy, które nie mają znaczenia – przyjdź na wystawę, zacznij żyć i tworzyć lepiej, pełniej i szczęśliwiej.

artyści:

Tomasz Marek, Jakub Stachurski, Jacek Krajewski, Błażej Duchnik, Franciszka Kujawska, Katarzyna Balicka, Alek Hudzik, Bob Ross

Mapa

Ostatnio czytane
Banksy - artysta niepokorny we Wrocławiu?
Banksy - artysta niepokorny we Wrocławiu?

Zaczęło się od plotki - a według niej najsłynniejszy artysta sztuki ulicznej na świecie, Banksy zamierza namalować graffiti na wrocławskim Śródmieściu.

Duchy rozpoczęły "Przebudzenie" ESK Wrocław 2016! [FOTO]
Duchy rozpoczęły "Przebudzenie" ESK Wrocław 2016! [FOTO]

Zobacz zdjęcia z niesamowitych wydarzeń w ramach Weekendu Otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury - Przebudzenie (15-17 stycznia) we Wrocławiu.

Popularne
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce

Nowa fontanna we Wrocławiu to największa i najdroższa tego typu inwestycja w Polsce.

Depeszowcy kontra depesze
Depeszowcy kontra depesze

Tutaj każdy chce mieć swój dekalog. Każdy depesz, względnie depeszowiec wiesza go potem na ścianie, obok mnóstwa tłustych, cudownie odbijających światło, wycałowanych i w

Konkurs Ziaja