Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Ania z Zielonego Wzgórza

Lucy Montgomery

Ania z Zielonego Wzgórza

(Teatr Muzyczny, Poznań)

Ania z Zielonego Wzgórza
Autor sztuki: Lucy Montgomery
Reżyseria: Monika Martini-Madej
Scenariusz: Monika Martini-Madej
Muzyka: Maciej Szymański
Obsada: Jarosław Patycki (Gilbert), Michalina Brudnowska (Ania), Maria Tomaszewska (Małgorzata), Arnold Pujsza (Mateusz), Katarzyna Terlecka (Maryla), Marzena Małkowicz (Diana)
 

Opis spektaklu

Któż z nas nie pamięta przygód rudowłosej Ani, która swoją błyskotliwością i gadulstwem zdobyła serca nie tylko Maryli i Mateusza, ale także przekornego Gilberta.

Powieść L. Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza" posłużyła reżyserowi spektaklu do adaptacji tekstu a kompozytorowi Maciejowi Szymańskiemu do stworzenia wspaniałej muzyki i w ten sposób powstał musical uwielbiany przez młodzież. Mamy tu wszystko co może zainteresować młodego widza ; miłość, przyjaźń, rozstania, tęsknoty i... Kto czytał, niech teraz zobaczy. Spektakl barwny, prawdziwy i wzruszający.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Zobacz wszystkie wypowiedzi
FB dlaMaturzysty.pl reklama