Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Księżniczka Czardasza

Księżniczka Czardasza

(Teatr Muzyczny, Poznań)

Księżniczka Czardasza
Czas trwania: 140 min.
Reżyseria: Daniel Kustosik
Muzyka: Emmerich Kálmán
Obsada: Wiesław Paprzycki (Hrabia Bonifacy), Jarosław Patycki (Edwin - syn), Marzena Małkowicz (Stazja-kuzynka Edwina), Seweryn Wieczorek (Endrey), Anita Urban (Sylva Varescu), Agnieszka Wawrzyniak (Sylva Varescu), Anna Bajerska-Witczak (Anhilda), Mirosław Kin (Edwin - syn), Maciej Ogórkiewicz (Hrabia Bonifacy), Mirosław Niewiadomski (Edwin - syn), Daniel Kustosik (Leopold Maria von Lippert), Włodzimierz Kalemba (Feri von Kerekes), Karolina Garlińska-Ferenc (Sylva Varescu), Arnold Pujsza (Miksza - kelner), Adam Silecki (Kisz - notariusz)
 

Opis spektaklu

Kto kocha operetkę ten wie, że "Księżniczka Czardasza" to ogień namiętności, labirynt intryg i muzyczna uczta. Młody arystokrata Edwin, zauroczony gwiazdą variété Sylvą zaręcza się z nią w lokalu, w obecności gości.

Na taki mezalians nie chcą zgodzić się rodzice Edwina, tym bardziej, że mają dla niego narzeczoną z hrabiowskim rodowodem. Jednak miłość to potężny oręż, zniesie wszelkie przeciwności. Edwin i Sylva zostają razem, ale muszą o to zawalczyć. Okazuje się, że wybranka młodego hrabiego ma dużo wspólnego z przyszłą teściową. Wspaniała muzyka, która długo pozostaje w pamięci. „ Artystki z variété” czy  Tak całkiem bez dziewczątek”- to szlagiery, które rozbudzą każdego. Czegóż trzeba więcej.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.
FB dlaMaturzysty.pl reklama