Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Mayday

Mayday

(Teatr Muzyczny, Poznań)

Mayday
Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Obsada: Grażyna Wolszczak (Mary Smith), Dariusz Taraszkiewicz (Stanley Gardner), Lucyna Winkiel (Barbara Smith), Wiesław Paprzycki (Inspektor Porterhouse), Jarosław Patycki (Inspektor Troughton), Łukasz Brzeziński (Bobby Franklin), Seweryn Wieczorek (Reporter), Anita Urban (Mary Smith), Zbigniew Olszewski (Bobby Franklin), Daniel Kustosik (John Smith), Arnold Pujsza (Stanley Gardner)
 

Opis spektaklu

Fantastyczna, znana na całym świecie komedia. Opowieść o londyńskim kierowcy taksówki, bigamiście, który przez wiele lat z powodzeniem prowadzi podwójne życie.

Sytuacja znacznie komplikuje się, gdy za sprawą nieprzewidywalnego wypadku jego sekret wychodzi na światło dzienne. Mężczyzna z niemałym trudem stara się zataić prawdę przed partnerkami, policją i środkami masowego przekazu. Salwy śmiechu na widowni, znakomita zabawa i gwiazdorska obsada. Wszystko to zobaczą Państwo już wkrótce w spektaklu "Mayday".

 

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama