Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Pchła Szachrajka

Jan Brzechwa

Pchła Szachrajka

(Teatr Muzyczny, Poznań)

Pchła Szachrajka
Autor sztuki: Jan Brzechwa
Reżyseria: Arnold Pujsza
Obsada: Lucyna Winkiel (Pchła szachrajka), Włodzimierz Kalemba, Maciej Ogórkiewicz, Wiesław Paprzycki, Jarosław Patycki, Arnold Pujsza
 

Opis spektaklu

Perła literatury dziecięcej autorstwa mistrza gatunku, Jana Brzechwy. Spektakl utrzymany w klimacie kabaretu dla dzieci, wzbogacony o piosenki poznańskich kompozytorów Andrzeja Borowskiego i Michała Łaszewicza, skrzy humorem i dowcipem - nie tylko słownym.

Sześcioro wykonawców przez półtorej godziny bawi publiczność w wieku od 3 do 103 lat. Cała galeria postaci zwierzęcych - i nie tylko. A w roli tytułowej po długiej przerwie-nareszcie Lucyna Winkel.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • Czekam [0]Jadę z klasą po jutrze i nie moge się doczekać:)

    2015-01-27, 13:18:11
    Tajemnica
Zobacz wszystkie wypowiedzi
 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.
FB dlaMaturzysty.pl reklama