Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Któż z nas nie pamięta przygód rudowłosej Ani, która swoją błyskotliwością i gadulstwem zdobyła serca nie tylko Maryli i Mateusza, ale także przekornego Gilberta.

Powieść L. Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza" posłużyła reżyserowi spektaklu do adaptacji tekstu a kompozytorowi Maciejowi Szymańskiemu do stworzenia wspaniałej muzyki i w ten sposób powstał musical uwielbiany przez młodzież. Mamy tu wszystko co może zainteresować młodego widza ; miłość, przyjaźń, rozstania, tęsknoty i... Kto czytał, niech teraz zobaczy. Spektakl barwny, prawdziwy i wzruszający.

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenariusz, muzyka. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Ania z Zielonego Wzgórza (Teatr Muzyczny, Poznań).

Twórcy spektaklu

Obsada spektaklu

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Ania z Zielonego Wzgórza.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Ania z Zielonego Wzgórza (Teatr Muzyczny, Poznań).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Ania z Zielonego Wzgórza (Teatr Muzyczny, Poznań).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Ania z Zielonego Wzgórza (Teatr Muzyczny, Poznań).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Ania z Zielonego Wzgórza (Teatr Muzyczny, Poznań).
  • Ania z zielonego Wzgorza [0]
    dyzio
    2012-10-24 20:56:02
    czekam na musical z utesnieniem
Ostatnio czytane
Krystyna Janda prosi widzów o pomoc [WIDEO]
Krystyna Janda prosi widzów o pomoc [WIDEO]

Sympatycy teatru Krystyny Jandy mogą dołożyć się do zakupu nowych foteli na widowni.

Premiera "Ziemi obiecanej" we Wrocławiu i Łodzi
Premiera "Ziemi obiecanej" we Wrocławiu i Łodzi

Adaptacja rzadko inscenizowanej w teatrach powieści Władysława Reymonta, analizującej mechanizmy kapitalizmu i opisującej bezkompromisowość gry wolnorynkowej na przykładzie jej trzech zakładających fabrykę bohaterów z Łodzi,

Zapowiedzi teatralne
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Brak zdjęcia
West Side Story

West Side Story to współczesna wersja szekspirowskiego Romea i Julii, tragiczna historia miłości osadzona w realiach przedmieść Nowego Jorku końca lat 50-tych.

Konkurs Ziaja