Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Zapraszamy na spotkanie z prozą i poezją Jacka Dehnela. Pisarz, tłumacz, malarz. Laureat Nagrody Fundacji im. Kościelskich oraz Paszportu „Polityki”. Młody Ambasador Polszczyzny. Jedni nazywają jego twórczość eklektyczną, inni wolą określenie: „baśniowa”. A może to po prostu ostatni arystokrata polskiej literatury? Aktorzy Teatru Nowego przeczytają dla Państwa fragmenty LALI oraz MATKI MAKRYNY, a także wybrane wiersze, autora przepytamy zaś gruntownie, licząc, że odkryje przed nami nie tylko najważniejsze tajemnice swojego wyjątkowego stylu…

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Jacek Dehnel. Ostatni arystokrata literatury?.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Jacek Dehnel. Ostatni arystokrata literatury? (Teatr Nowy, Poznań).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Jacek Dehnel. Ostatni arystokrata literatury? (Teatr Nowy, Poznań).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Jacek Dehnel. Ostatni arystokrata literatury? (Teatr Nowy, Poznań).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Jacek Dehnel. Ostatni arystokrata literatury? (Teatr Nowy, Poznań).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Jacek Dehnel. Ostatni arystokrata literatury? (Teatr Nowy, Poznań).
Ostatnio czytane
"Teatr to przyjemność..."
"Teatr to przyjemność..." Poznań

"Dopóki my, aktorzy będziemy czerpać przyjemność z grania, teatr będzie istniał, lecz my również możemy się wypalić, może nam zabraknąć sił lub pomysłów".

"Kaszana zdalnie sterowana" na deskach Teatru Nowego!
"Kaszana zdalnie sterowana" na deskach Teatru Nowego! Poznań

Zaskakujący spektakl zagości na deskach Teatru Nowego w Poznaniu. Świetna zabawa, dużo muzyki i znakomita gra aktorska wszystko to składa się na sztukę "Kaszana zdalnie sterowana"!

Zapowiedzi teatralne
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!