Spektakle, przedstawienia
koty_plakat_fb948e3b60ba3dc51365d5659b1e10188f.jpg

Kochanie, zabiłam nasze koty Autor sztuki: Dorota Masłowska

Ocena:

Opis spektaklu

I tak będziesz miał tak samo, sympatetyczny więźniu własnej przewidywalności. W kolii zawiesistej ciszy pragniesz spalić tę samotność, ten cały tłuszcz życia. I choć kościoły są takie  romantyczne, choć wszystko kręci Cię i  Nas na maksa, to i tak NIC z tego. Turborynienka i błonnik granulowany to właśnie te porównania, których używasz, by absolutnie NIC nie rozumieć.

Mac'n'cheesy i skrzydełka z BBQeen Grill, zjadane przeważnie po 18.00, najczęściej w towarzystwie sojowej latte, są główną przyczyną otyłości i uszkadzają chyba mózg. Normalnie zastrzeleni ludzie nie są tak Lynchowscy jak te nieustępliwe rajstopy ze szwem. Aura erotycznego łakomstwa i dozgonność empatio-symetrii są totalnie rakotwórcze. I to totalne, wszechogarniające człowieka uczucie niemożliwości niczego, NICZEGO!

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, muzyka, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Kochanie, zabiłam nasze koty (Teatr Nowy, Poznań).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Kochanie, zabiłam nasze koty.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Kochanie, zabiłam nasze koty (Teatr Nowy, Poznań).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Kochanie, zabiłam nasze koty (Teatr Nowy, Poznań).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Kochanie, zabiłam nasze koty (Teatr Nowy, Poznań).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Kochanie, zabiłam nasze koty (Teatr Nowy, Poznań).
Ostatnio czytane
"Teatr to przyjemność..."
"Teatr to przyjemność..." Poznań

"Dopóki my, aktorzy będziemy czerpać przyjemność z grania, teatr będzie istniał, lecz my również możemy się wypalić, może nam zabraknąć sił lub pomysłów".

"Kaszana zdalnie sterowana" na deskach Teatru Nowego!
"Kaszana zdalnie sterowana" na deskach Teatru Nowego! Poznań

Zaskakujący spektakl zagości na deskach Teatru Nowego w Poznaniu. Świetna zabawa, dużo muzyki i znakomita gra aktorska wszystko to składa się na sztukę "Kaszana zdalnie sterowana"!

Zapowiedzi teatralne
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!