Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

W ulepszonej wersji na scenę powróci też jedna z historii prezentowanych w CZYTNIKU. Opowieść o ludziach zbyt wrażliwych, by spełniać marzenia. O ludziach, którym łatwiej niż sukces przychodzi wstyd. I którzy, coraz wyraźniej dostrzegając ułomność i brzydotę własnego ciała, podejmują walkę. Inspirację dla spektaklu stanowi MARS ONE, projekt Basa Lansdorpa, holenderskiego przedsiębiorcy. Jego celem jest budowa stałej kolonii ludzkiej na Marsie. Koszt umieszczenia tam czterech astronautów to około 6 miliardów USD. Trwają castingi mające wyłonić najlepszych kandydatów. Czy bohaterowie, których natura już dawno skazała na porażkę, mają szansę na sukces? I jak daleko są w stanie uciec przed własnymi kompleksami?

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Na obraz i podobieństwo swoje.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Na obraz i podobieństwo swoje (Teatr Nowy, Poznań).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Na obraz i podobieństwo swoje (Teatr Nowy, Poznań).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Na obraz i podobieństwo swoje (Teatr Nowy, Poznań).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Na obraz i podobieństwo swoje (Teatr Nowy, Poznań).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Na obraz i podobieństwo swoje (Teatr Nowy, Poznań).
Ostatnio czytane
"Teatr to przyjemność..."
"Teatr to przyjemność..." Poznań

"Dopóki my, aktorzy będziemy czerpać przyjemność z grania, teatr będzie istniał, lecz my również możemy się wypalić, może nam zabraknąć sił lub pomysłów".

"Kaszana zdalnie sterowana" na deskach Teatru Nowego!
"Kaszana zdalnie sterowana" na deskach Teatru Nowego! Poznań

Zaskakujący spektakl zagości na deskach Teatru Nowego w Poznaniu. Świetna zabawa, dużo muzyki i znakomita gra aktorska wszystko to składa się na sztukę "Kaszana zdalnie sterowana"!

Zapowiedzi teatralne
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!