Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

To wyjątkowy spektakl opowiadający o przedwojennej Polsce, składający się z wiecznie żywych przebojów w nowych aranżacjach. Przedstawienie wyreżyserowane przez Artura Hofmana, przeniesie widzów w świat gwiazd kina przedwojennego, aby każdy mógł przeżyć jeszcze raz atmosferę i klimat jaki towarzyszył kultowym scenom odgrywanym przez Eugeniusza Bodo, Lodę Halamę czy Hankę Ordonównę. Wszystko to okraszone tekstami kabaretowymi artystów przedwojennych. Scenariusz spektaklu opracuje Ryszard Marek Groński, autor scenariusza do filmu Lata 20., lata 30.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Nie ma jak lata 20., lata 30..

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Nie ma jak lata 20., lata 30. (Teatr Muzyczny, Poznań).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Nie ma jak lata 20., lata 30. (Teatr Muzyczny, Poznań).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Nie ma jak lata 20., lata 30. (Teatr Muzyczny, Poznań).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Nie ma jak lata 20., lata 30. (Teatr Muzyczny, Poznań).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Nie ma jak lata 20., lata 30. (Teatr Muzyczny, Poznań).
Ostatnio czytane
"Teatr to przyjemność..."
"Teatr to przyjemność..." Poznań

"Dopóki my, aktorzy będziemy czerpać przyjemność z grania, teatr będzie istniał, lecz my również możemy się wypalić, może nam zabraknąć sił lub pomysłów".

"Kaszana zdalnie sterowana" na deskach Teatru Nowego!
"Kaszana zdalnie sterowana" na deskach Teatru Nowego! Poznań

Zaskakujący spektakl zagości na deskach Teatru Nowego w Poznaniu. Świetna zabawa, dużo muzyki i znakomita gra aktorska wszystko to składa się na sztukę "Kaszana zdalnie sterowana"!

Zapowiedzi teatralne
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!