Premiery teatralne - Nowe spektakle w teatrze w Poznaniu

Premiery spektakli teatralnych 2018 - Poznań. Aktualne premiery teatralne.

Nowe spektakle teatralne w Poznaniu. Najbliższe premiery spektakli teatralnych w styczniu 2018. Prezentujemy spektakle teatralne, które będą grane w teatrach w Poznaniu w styczniu. Przeszukaliśmy naszą bazę spektakli teatralnych by znaleźć premiery spektakli teatralnych na styczeń 2018 . Znalezionych premier teatralnych: 0. Zobacz także premiery spektakli teatralnych wszystkie premiery w styczniu 2018, w lutym 2018, w marcu 2018, w kwietniu 2018, a także zapowiedzi teatralne oraz wszystkie spektakle w naszej bazie spektakli teatralnych.

Aktualne premiery teatralne. Nowe spektakle.

W naszej bazie nie znaleźliśmy spektakli spełniających wybrane kryteria. Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania.

Ostatnio czytane
Premiera baletu "Coppelia" Léo Delibesa
Premiera baletu "Coppelia" Léo Delibesa Poznań

Inspiracją do stworzenia baletu "Coppelia" było napisane w duchu pełnej fantazji, romantycznej poetyki opowiadanie Piaskun autorstwa Ernesta Theodora Amadeusza Hoffmanna.

Wrocław ponownie zostanie światową stolicą tańca
Wrocław ponownie zostanie światową stolicą tańca

Wrocław niebawem zamieni się w stolicę performansu i tańca. Między 22 a 27 września, w stolicy Dolnego Śląska odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Ruchu - Rusza Festiwal.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!