zmień miasto

W Collegium Da Vinci wprowadzono tutoring!

Nowoczesne uczelnie z całego świata stale wdrażają innowacyjne metody pomagające studentom w skutecznej nauce. Jednym z takich usprawnień jest tutoring, opierający się na indywidualnym podejściu do nauczania i bezpośredniej współpracy między autorytetem a studentem. Teraz, możemy spotkać się z tą ideą również w Polsce.

Młodzi ludzie siedzą przy stole i śmieją się

Tutoring w Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci jest nowoczesną uczelnią, która od lat nieprzerwanie doskonali swoją ofertą studiów, by dostosować ją do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Nadrzędnym celem uczelni jest wspieranie studentów w rozwijaniu kompetencji przyszłości, takich jak: kreatywność, umiejętność pracy w zespole, krytyczne myślenie, koncentracja na celach, ale i elastyczność, efektywność w prowadzeniu negocjacji czy rozwiązywaniu problemów.

Tutoring, to metoda pracy ze studentami, którą wykorzystują renomowane brytyjskie uniwersytety, takie jak Oxford i Cambridge. Od początku bieżącego roku akademickiego, teraz także CDV realizuje innowacyjny program tutoringu, którym objęte zostały 654 osoby, tj. wszyscy rozpoczynający studia I stopnia.

Więcej na: https://cdv.pl/aktualnosci/news/tutoring-w-cdv/

ip

fot. www.cdv.pl

Studia na start

Rynek usług medycznych potrzebuje właśnie Ciebie!

Rynek usług medycznych potrzebuje ludzi. W dzisiejszych czasach branża medyczna przeżywa swój rozkwit. Pracownicy wykonujący zawody medyczne znajdują zatrudnienie, bo na ich usługi jest duże zapotrzebowanie.

Kierunki medyczne w szkole policealnej GoWork!

Studia nie są dla ciebie? Poznaj alternatywę bez zapychaczy na planie zajęć!

Kosmetologia z liftingiem rzęs w GoWork.pl

Jak zostać pełnoprawną kosmetyczką w dwa lata? Skończ odpowiedni kierunek i zdobądź odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty!

Krakowskie Szkoły Artystyczne - rekrutacja w 2020 r.

Poznaj kierunki i szczegóły oferty edukacyjnej Krakowskich Szkół Artystycznych!

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Matura z geografii 2020 - arkusze CKE

Co roku geografia jest jednym z najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych przez maturzystów. Sprawdźcie, jak poszedł wam egzamin z geografii!

Matura z języka niemieckiego 2020 - arkusze CKE - poziom podstawowy i rozszerzony

Dziś czas na maturę z języka niemieckiego. Rano uczniowie przystąpią do egzaminu na poziomie podstawowym, a o 14:00 napiszą test na poziomie rozszerzonym.

Studia dofinansowane z EFS w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie

Dowiedz się, jakie kierunki są współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego!

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama