zmień miasto

Weź udział w konkursie "Ekonomia z ludzką twarzą"

Katedra pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu ekonomicznego w Poznaniu we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym HaeR oraz firmą IKEA organizuje konkurs pt. "Ekonomia z ludzką twarzą". Celem konkursu jest propagowanie wiedzy z zakresu polityki społecznej, rynku pracy oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, niezależnie od profilu szkoły i klasy (w przypadku osób niepełnoletnich, konieczna będzie zgoda rodziców na udział w konkursie).

W pierwszym etapie konkursu uczniowie rozwiązują wybrane studium przypadku przygotowane przez partnera merytorycznego (IKEA Business Service Center Sp. z o.o) lub stworzone przez Katedrę Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W etapie drugim dwudziestu uczniów, którzy uzyskają najwyższą liczbę punktów weźmie udział w teście wiedzy odbywającym się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Zgłoszenie do konkursu zawierające rozwiązanie studium przypadku powinno zostać nadesłane do dnia 12.01.2018.

W ramach konkursu zostaną przyznane trzy nagrody główne o łącznej wartości 4500 zł oraz nagrody rzeczowe.  Ponadto wszyscy uczestnicy, którzy zakwalifikowali się do II etapu wezmą udział w warsztatach organizowanych przez członków Studenckiego Koła Naukowego HaeR działającego przy Katedrze Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama