zmień miasto

Wielkopolska Szkoła Medyczna, Poznań

O Szkole

Wielkopolska Szkoła Medyczna została założona w 1995 roku. Obecnie jest największą i najstarszą w Wielkopolsce niepubliczną szkołą medyczną z uprawnieniami szkoły publicznej. W szkole realizowany jest program zatwierdzony przez Ministra Edukacji Narodowej.

Oferta zawodów dostosowana została do zmieniających się warunków na rynku pracy w kraju i za granicą.

Szkoła kształci w następujących kierunkach:

 

 


Nauka trwa 1 rok, 2 lata lub 2,5 roku w zależności od kierunku kształcenia. Nabór odbywa się dwukrotnie, zajęcia rozpoczynają się we wrześniu lub w lutym i prowadzone są w następujących trybach:

 

  • tryb A – dzienny, zajęcia od poniedziałku do piątku
  • tryb B – zajęcia od czwartku do poniedziałku (po 15:00)

 

Nabór zimowy prowadzimy na wszystkich kierunkach!

Baza dydaktyczna

 

Prawidłowa realizacja treści objętych programem nauczania, a co za tym idzie uzyskaniem zatrudnienia po ukończeniu nauki, możliwa jest dzięki odpowiedniemu zapleczu dydaktycznemu jakie posiada Wielkopolska Szkoła Medyczna. 

WSM posiada pracownie farmaceutyczne, laboratoria protetyczne z salami pomocniczymi, sale do masażu oraz sale wykładowe wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny i sale ćwiczeń. 

Wielkopolska Szkoła Medyczna posiada nowocześnie wyposażone laboratoria protetyczne. Obok laboratoriów znajdują się pracownie pomocnicze ze sprzętem specjalistycznym oraz gipsownia.

 

 

 

Najwyższa jakość w edukacji

 

Wielkopolska Szkoła Medyczna dwukrotnie została wyróżniona przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością certyfikatem NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W EDUKACJI. Certyfikat przyznano w 2010 i 2012 roku za najwyższą jakość usług edukacyjnych i nowoczesne zarządzanie organizacją.

 

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Szkoły policealne w mieście

FB dlaMaturzysty.pl reklama