Collegium Da Vinci - CDV, Poznań

Uczelnia ludzi ciekawych
Adres: ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań

Nie samą nauką człowiek żyje

Interesujesz się kulturą? Zawsze marzyłeś, aby wystąpić na dużej scenie? Mamy dla Ciebie idealne miejsce, w którym możesz zrealizować swoje pasje i puścić wodze fantazji. Aula Artis to jedna z największych multimedialnych sal koncertowo-widowiskowych w Poznaniu. Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy umożliwia studentom realizowanie ich własnych projektów w sposób profesjonalny i efektowny.

Sztuka nie jest nam obca. Galeria 2 πr to wyjątkowe miejsce, w którym masz okazję nie tylko podziwiać prace znanych artystów, ale również samemu zorganizować wystawę swoich prac!

Studenci i absolwenci cyklicznie organizują wystawy własnych prac, odbyły się tu już m.in.: Rysunki na marginesie, Męska Twarz, #TAM_NA_JEŻYCKIM#1, Przełam się! Noś brodę.

Studenci mają możliwość bezpośredniej rozmowy z wybitnymi gośćmi, reprezentantami różnych środowisk i zawodów. Uczelnię do tej pory odwiedzili światowej klasy naukowcy, politycy, sportowcy, przedstawiciele biznesu, dziennikarze, muzycy, aktorzy. Studenci CDV aktywnie uczestniczą w organizacji, promocji oraz prowadzeniu tych spotkań.

Codziennie rano pyszna kawa obudzi Cię do życia. Dada Cafe Kutrzeby 10, uczelniana knajpka, serwuje zdrowe i smakowite kanapki, świeżo wyciskane soki, domowe ciasta, kruche i delikatne tarty, a także domowe obiady w nowoczesnym wydaniu.

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Szkoły wyższe w mieście