zmień miasto

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - UAM, PoznańPasja dobrze wykształcona

Campus Łazy

Największe studenckie wydarzenie akademickie lata!


Wszystkich studentów, zwłaszcza tych świeżo upieczonych zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Campusu Akademickiego!

 

Campus Akademicki, to cykliczny obóz studencki, organizowany pod egidą Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z kilkunastoma innymi uczelniami z kraju, który co roku przyciąga do nadmorskiej miejscowości Łazy ok 1500 żaków z całej Polski! Podczas tygodniowego spotkania studenci mają okazję zapoznać się ze sobą i zaadaptować do specyficznego, studenckiego klimatu. Campus to szansa na znalezienie nowych przyjaciół, zainteresowań, partnerów do wspólnego mieszkania, miłości, szczęścia, pomysłu na życie i... wielu innych pozytywnych wrażeń!

Podstawowym zadaniem Campusu Akademickiego jest przedstawienie większości problemów, jakie spotykają studenta wyższej uczelni. Podczas warsztatów, spotkań i prelekcji poruszamy tematykę pomocy materialnej, regulaminu studiów, zwyczajów panujących na Uczelni. Informujemy Studentów o możliwościach podjęcia pracy zarobkowej, wyjazdu na stypendium zagraniczne, zapoznajemy ich z technikami szybkiego uczenia się, czytania i zapamiętywania a wieczorami gwarantujemy moc atrakcji związanych z koncertami czy występami kabaretów. Obóz stanowi pomocną dłoń dla wszystkich studentów, a w połączeniu z integracją i świetną zabawą jest dla uczestników niezapomnianym przeżyciem. W tym roku specjalnie dla uczestników zagrają Rahim i Zeus!

 

Więcej informacji znajdziecie na: www.campus.poznan.pl


Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Szkoły wyższe w mieście

FB dlaMaturzysty.pl reklama